Випадкова новина

Минулої зими ми вже писали про готовність індійського виготівника мотоциклів Royal Enfield почати випуск «заводського» кафе-рейсера. Схоже, найближчим часом модель Cafe Racer надійде у салони дилерів марки.

Детальніше ...

Корисні посилання
Designed by:

Вилка типу «пташина клітка»

PDF Друк E-mail
Автор: Антон МЕЛЬНИК   
08.09.2013 11:03

Норман Хоссак, що розробив привід на переднє колесо власної конструкції, а також двотактний двигун з прямокутним поршнем, не зупиняється на досягнутому.

Цього разу об'єктом його удосконалення стала передня підвіска на Ducati 800. Норман вирішив, що раму типу «пташина клітка» чудово доповнить передня вилка схожого дизайну. Сказано — зроблено. Перевага вилки від Хоссака перед класичною телескопічною вилкою — виграш у вазі, його конструкція легше на 3 кілограми. А всього мотоцикл після переробки «схудлий» на 12 кілограмів.

Принцип роботи підвіски — важіль. Важелі виготовлені із сталевої труби діаметром 25 мм і сполучені з рамою за допомогою шарніра. Як демпфуючий елемент використовується моноамортизатор. Загальна вага системи — близько 3 кілограмів, але розрахунки показують, що вилка Хоссака може бути полегшена ще на 600 грамів без втрати міцності. Кут нахилу збільшився з 26 до 30 градусів, а кермо було підняте на 4 сантиметри, проте це вже особисті переваги винахідника — адже він їздить на цьому мотоциклі щодня на роботу.