Випадкова новина

Минулої зими ми вже писали про готовність індійського виготівника мотоциклів Royal Enfield почати випуск «заводського» кафе-рейсера. Схоже, найближчим часом модель Cafe Racer надійде у салони дилерів марки.

Детальніше ...

Корисні посилання
Designed by:

Турист Kawasaki ZZR 250

PDF Друк E-mail
09.02.2012 22:15

Турист Kawasaki ZZR 25040 к.с., DOHC, водяне охолоджування, два циліндри. Доброзичливий, легкий (всього 146 кг), легко керований і маневрений мотоцикл, завдяки низько розташованому центру тяжіння. Плюс до цього, у нього чітка і м'яка робота КПП і дуже зручна посадка, що дозволяє знаходитися "в сідлі" тривалий час.

Гальма відмінні дискові і на передньому, і на задньому колесі. Підвіски — в міру жорсткі, в міру м'які. Майже ідеальної якості! Брак "силоньок" відчувається, якщо їхати з пасажиром (місце у нього достатньо зручне!).


Про маленький дорожній просвіт нагадають купини-ямки і обов'язково — "лежачі поліцейські". Зверніть увагу на гумові перехідники від повітряного фільтру до карбюраторів: якщо їх не закріпити металевими хомутами, вони провисають і в мотор потрапляє пил! Ланцюг розподільчих валів тягнеться, якщо їх не берегти: постійно ганяти стрілку за "9000", а також їздити ривками, то він "проживе" не довше за 20-ть тисяч.

"+": хороша ергономіка і керованість

"—": відсутність датчика палива.

Ціна — від $2300 до $3000.