Випадкова новина

Минулої зими ми вже писали про готовність індійського виготівника мотоциклів Royal Enfield почати випуск «заводського» кафе-рейсера. Схоже, найближчим часом модель Cafe Racer надійде у салони дилерів марки.

Детальніше ...

Корисні посилання
Designed by:

Модельний ряд Triumph 2014

PDF Друк E-mail
Автор: Аманда СТРОГОВА   
08.09.2013 11:03

Британський виробник Triumph анонсував модельний ряд 2014 роки: нові кольори і незначні оновлення мотоциклів Bonneville, Thruxton і Scrambler. 865-кубовий двигун Bonneville інженери фабрики Хінклі практично не чіпали, але попрацювали з шасі мотоцикла 2014 роки: нове 17-дюймове переднє колесо, нижче сідло (висота по сідлу 740 мм), перепроектований вихлоп, редизайн значків на баку, нові кольори (чорний, сірий, білий і синій). Крім того, трохи модернізована система легко-масляного охолоджування з метою підкреслити класичні лінії британського двигуна.

Мотоцикл Bonneville T100 2014 відрізняється від попередника новими колірними варіантами (біло-золотистий, чорно-червоний), перепроектованою і гучнішою вихлопною системою, ручкою пасажира і захистом ланцюга в стандартній комплектації. Модель Bonneville T100 Black пофарбована в темні кольори — чорні колеса, кермо, підвіска, крила, дзеркала, ручка пасажира і т.д.