Випадкова новина

Минулої зими ми вже писали про готовність індійського виготівника мотоциклів Royal Enfield почати випуск «заводського» кафе-рейсера. Схоже, найближчим часом модель Cafe Racer надійде у салони дилерів марки.

Детальніше ...

Корисні посилання
Designed by:

Ендуро/турист/міський ендуро Yamaha TT250/250R(Raid)/TT250RR

PDF Друк E-mail
10.02.2012 07:19

Ендуро/турист/міський ендуро Yamaha TT250/250R(Raid)/TT250RR"Повітрянка" із 30-ма силами, з динамікою цілком достатньою і для міста, і для складного походу.

Широко представлений на ринку не тільки Японії, але і США, що полегшує пошук запасних частин. Цілком комфортний для двох (за мірками класу) мотоцикл, виключаючи спортивну модифікацію RR, яка явно розрахована тільки на одного. (До речі, вона відрізняється іншою вилкою і має масляний радіатор).
Мотоцикл значно вище за конкурентів від Хонди XL і XR, і його ергономіка для рослих людей продумана краще. TT250 Raid оснащується 16-ти літровим баком (базовий — 10 л) і повноцінною потужною фарою. Гальма у всіх модифікацій можна назвати непоганими (для бездоріжжя) і майже достатніми (для міста).

Вельми драйвова машинка, на якій можна із задоволенням кататися і в місті, і в лісі, і в горах.

"+": зручна посадка як водія, так і пасажира; легкість закріплення багажу; збалансованість дорожніх і позадорожних властивостей;

"—": недостатній для бездоріжжя хід підвісок; періодично відмовляючий спідометр; відсутність кікстартера; невиразна робота КПП.

Ціна коливається від $2800 до $3500