Випадкова новина

Минулої зими ми вже писали про готовність індійського виготівника мотоциклів Royal Enfield почати випуск «заводського» кафе-рейсера. Схоже, найближчим часом модель Cafe Racer надійде у салони дилерів марки.

Детальніше ...

Корисні посилання

 двойное проникновение в анус, отличное порно ссылка на сайт Гриб


Designed by:

Історія квадроциклів (частина 2)

PDF Друк E-mail
04.10.2011 07:40

модель QuadRunner LT125Компанія Suzuki пішла по іншому шляху. Вона не стала намагатися повторити успіх Honda, а зробила ставку на все те ж саме, тільки на чотирьох колесах. Перший квадроцикл був представлений Suzuki у 1982 році, це була модель QuadRunner LT125. Він позиціонувався як "розважальна модель для початківців". Вже через три роки з'явився перший справжній конкурент трициклів – модель Suzuki LT250R QuadRacer. Він відрізнявся достатньо складною конструкцією підвіски, розробленої спеціально для довгих вояжів, 2-тактним двигуном з рідинним охолоджуванням, і спочатку 5-ти, а потім 6-швидкісною трансмісією з повністю ручним перемиканням. Ця машина була розроблена вже не для "іграшок", а для водіння досвідченими водіями.


Рік потому, у 1986, Honda відповіла своїм квадроциклом - FourTrax TRX250R. Свій аналог зробила і Kawasaki.

У 1987 Yamaha представила нову модель чотириколісника з високими експлуатаційними характеристиками. Це був апарат Banshee 350, який запозичив силовий агрегат (2-циліндровий, 2-тактний, з рідинним охолоджуванням) у дорожнього мотоцикла RD350LC. Це дало додаткову потужність, доти квадроциклам невідому, але в той же час збільшило вагу апарату і понизило його керованість в грязі. Проте апарати Banshee залишалися останнім часом дуже популярними, особливо серед любителів їздити по піску.

Незабаром після появи Banshee у 1987 Suzuki викотила свою бомбу – модель LT500R QuadRacer. Двигун став ще могутніший, об'єм збільшився до 500 кубиків. Цей ATV заробив прізвисько "Квадзілла" (по аналогії з Годзіллою) за свою потужність і швидкісні характеристики. Під час тестів він показав максимальну швидкість в 130км/год і став на ті часи найшвидшим квадроциклом на планеті. Правда, вже в 1990 Suzuki припинила випуск цієї моделі, і "Квадзілла" став справжньою легендою серед цінителів квадроциклів.

Одночасно став набирати обороти і утилітарний напрям розвитку квадроциклів. Виробники переконалися в тому, що ці машинки можна використовувати не тільки для розваги, але і в суто практичних цілях. У 1986 році Honda представила модель FourTrax TRX350 4x4, поклавши тим самим початок ері повноприводних квадриків (до того всі вони були задньопривідними). Вслід за Honda до тієї ж теми звернулися і інші виробники, і з тих самих пір повноприводні моделі квадриків залишаються, мабуть, найпопулярнішими на ринку. Ними користуються мисливці, фермери, власники ранчо, робочі на будмайданчиках, і т.д.