Випадкова новина

Минулої зими ми вже писали про готовність індійського виготівника мотоциклів Royal Enfield почати випуск «заводського» кафе-рейсера. Схоже, найближчим часом модель Cafe Racer надійде у салони дилерів марки.

Детальніше ...

Корисні посилання
Designed by:

Yamaha втратила другого крупного спонсора

PDF Друк E-mail
11.01.2012 08:28

Yamaha втратила другого крупного спонсораКоманда Yamaha в MotoGP втратила другого крупного спонсора - позбувшись минулого року підтримки Fiat, яка забезпечувала свою частину назви команди (Fiat Yamaha MotoGP), цього року Yamaha Team втрачає ще одного важливого спонсора - нафтогазову компанію Petronas.

Ситуація для команди стає дуже складною, оскільки з відходом Petronas (обидві компанії не стали говорити про причину непродовження свого трирічного контракту, обмежившись фразою, що він підійшов до свого «природного завершення») практично вся тяжкість витрат на участь в MotoGP лягає на плечі самого виробника, тобто Yamaha.
Як відзначають експерти, ситуація (якщо, звичайно, Yamaha не відшукає нового титульного спонсора) що склалася, може обернутися тим, що у команди виникнуть фінансові труднощі у зв'язку з участю в чемпіонаті 2012 року, а також коли доведеться пропонувати нові контракти пілотам Бену Спізу і Хорхе Лоренсо.

Представники Yamaha і Petronas обмежилися заявами, що складаються з красивих слів.

«Відносини між Yamaha і Petronas були дуже успішними. У нас був ряд крупних спільних досягнень в класі MotoGP. Тепер, коли це партнерство підійшло до свого природного завершення, я хочу подякувати нашим друзям в Petronas за підтримку, і побажати їм успіхів у майбутньому», - відзначив управляючий директор Yamaha Motor Racing Лін Джарвіс (Lin Jarvis).

«Ми раді тому, що у нас була ця можливість працювати разом з Yamaha Factory Racing останні три роки. За цей час обидві сторони досягли важливих успіхів у спільній роботі, сприяючи популяризації і просуванню брендів. Нам приємно, що команда розділяє наші цінності. Вона виступає на високому конкурентному рівні, і ми бажаємо їй нових успіхів в майбутньому», - відзначив старший генеральний директор підрозділу Petronas Group з корпоративних питань Мохаммед Медан Абдулла (Mohammad Medan Abdullah).