Випадкова новина

Минулої зими ми вже писали про готовність індійського виготівника мотоциклів Royal Enfield почати випуск «заводського» кафе-рейсера. Схоже, найближчим часом модель Cafe Racer надійде у салони дилерів марки.

Детальніше ...

Корисні посилання

 купоны ebay . https://businessclub.works апартаменты в око москва сити цена аренда.


Designed by:

Перевезення пасажира

PDF Друк E-mail
11.02.2012 09:19

Перевезення пасажираЦе дуже серйозний і відповідальний захід, який до того ж впливає на керованість і динаміку мотоцикла. Тут немає і тіні схожості з перевезенням пасажира в автомобілі, де все незрівнянно простіше. Забудь про перевезення пасажирів і не згадуй до тих пір, поки не придбаєш хороших навиків в управлінні.
При перевезенні пасажирів ти повинен знати і виконувати наступні вимоги: Якщо мотоцикл не призначений для другого сідока, не бери його. На мотоциклі повинні бути сидіння і підніжки промислового виготовлення, встановлені виробником.Ніколи не дозволяй пасажиру сидіти ніде, окрім спеціально призначеного для цього місця. Сумарна вага водія, пасажира і багажу не повинна перевищувати корисного навантаження, вказаного в технічній документації до мотоцикла.Пасажир теж повинен мати захисний одяг. Адже ти не думаєш, що для нього це менш важливо, ніж для тебе? Переконайся в тому, що пасажир знає правила поведінки на мотоциклі. Якщо до цього ти не їздив з цим сідоком і не впевнений, що він в точності виконує твої вимоги, потрать трохи часу і поясни, як потрібно поводитися.

Пасажир повинен:
– Завжди спиратися ногами на підніжки і не опускати ноги навіть на світлофорі, тобто аж до закінчення поїздки. Уникати контакту з гарячими частинами двигуна.
– Сидіти в міру можливості нерухомо, особливо при зупинці або гальмуванні.
– Завжди нахилятися разом з мотоциклом. Це означає, що кут нахилу його тіла повинен відповідати куту нахилу мотоцикла. Триматися за пояс водія і старатися повторювати його рухи – але не перестаратися!
У повороті пасажир повинен дивитися вперед через плече водія у напрямі повороту.
Параметри підвіски і тиск в шинах повинні бути належним чином настроєні - додаткова вага.

При їзді з пасажиром роби акцент на комфорт їзди в збиток гострим враженням, при цьому не забувай налаштувати підвіску і змінити тиск в шинах. Прагніть перемикати передачі настільки плавно, щоб пасажир в ідеалі цього просто не помічав (показник – відсутність характерного кивка голови у момент перемикання). Прагніть починати рух і зупинятися так, щоб пасажир не помічав фактичного початку руху або зупинки. Абсолютна плавність ходу – ось до чого треба прагнути. І пасажир повинен бути повністю екіпірований!!! Якщо немає шолома і одягу для пасажира (причому все повинно бути відповідного розміру) – не садіть на свій марнотратник нікого!!! Як сильно б Вас не просили покатати!!! Отже перш ніж когось «покатати» – подумай як слід !!!