Випадкова новина

Минулої зими ми вже писали про готовність індійського виготівника мотоциклів Royal Enfield почати випуск «заводського» кафе-рейсера. Схоже, найближчим часом модель Cafe Racer надійде у салони дилерів марки.

Детальніше ...

Корисні посилання
Designed by:

Мотоцикл — іграшка для інфантильних чоловіків

PDF Друк E-mail
Автор: Олег ІОНОВ   
29.08.2013 09:14

Мотоцикл — це іграшка для тих чоловіків, які не награлися в дитинстві, до того ж ще і небезпечний вид транспорту, який треба або заборонити, або хоч би обмежити, вважає домогосподарка Дарина Скворцова, чоловік якої володіє магазином мототоварів.

"Не розумію, як можна говорити, що двоколісний бензиновий байк може стати чиїмсь сенсом життя. Мотоциклісти найчастіше дратують нормальних людей, а з урахуванням того, скільки коштує така "забава" і наскільки вона небезпечна для життя, навряд чи можна назвати мотоциклістів нешкідливими диваками", — повідомила співрозмовниця engenis.info.

На її думку, використовувати мотоцикли повинні тільки спортсмени і представники тих служб, для яких швидке переміщення на двоколісному транспорті дійсно важливе. Для простого "мотообивателя" потрібно залишити спеціальні траси, але не випускати мотоциклістів на проїжджу частину.

"Якщо люди хочуть розважатися на мотоциклах, то хай роблять це в спеціально відведених для таких розваг місцях. А коли вони носяться по проїжджій частині і дуже часто стають причиною аварій, варто задуматися, чи можна мотоциклістів взагалі випускати на дорогу", — відзначила вона.