Випадкова новина

Минулої зими ми вже писали про готовність індійського виготівника мотоциклів Royal Enfield почати випуск «заводського» кафе-рейсера. Схоже, найближчим часом модель Cafe Racer надійде у салони дилерів марки.

Детальніше ...

Корисні посилання
Designed by:

Мотоцикли від 2000$ до 3000$

PDF Друк E-mail
01.02.2012 08:17

Мотоцикли цієї ціновМотоцикли від 2000$ до 3000$ої категорії припускають три принципово різних підходи до їх покупки. Перший варіант — це японські "малокубатурники" з серії "дуже б/у". Другий — нова техніка, але родом з Піднебесної (фактично, це представники першої категорії, але "воскреслі" на китайських заводах в новому вигляді та іншій якості виконання). Третій — техніка "совкового" виробництва (Дніпро, Ява, Іж, Мінськ.). Власне кажучи, має сенс розглядати тільки перші два варіанти, оскільки техніка останньої категорії — це вже "ретро в кубі" і тема для окремої розмови, адже купують її саме ті, хто уміє, хоче і не боїться її доводити "до пуття", оскільки "грошей все одно немає". Але, при накопиченні останніх, любителі "совкового ретро" неухильно повертають свій погляд на мотоцикли іноземного виробництва.
"Японці"

Що, безумовно, що варто купувати в цій ціновій категорії, так це ендуро, які нададуть можливість освоїти мотоцикл на різного типу покриттях, плюс додадуть задоволення від їх експлуатації в щільному міському трафіку, даруючи стрибки через бровки. Важливо також інше: ендуро не тільки дешевше за шляховиків при покупці, вони ще значно менше страждають при падіннях.

Вибираючи такий мотоцикл, оцінюйте, перш за все, його технічний стан, а тільки потім зовнішній вигляд. Ступінь поцарапанності пластика — не показник поганого стану: легкі падіння для ендуро — норма. Що ж пропонує ринок вживаних чотиритактних ендуро об'ємом 250 см3, по техпаспорту з 1999-го, а насправді так з 1990-го років випуску?

Між "японцями" і "китайцями"...

Якось абсолютно по особливому стоїть достатньо популярний і швидко розкуповуваний у нас в країні шляховик — Yamaha YBR 125, оскільки за походженням марки — це "японець", а по місцю виробництва — "китаєць". Не дивлячись на малу кубатуру ("повітрянка", 124 см3, 11 к.с.), ця модель за свій короткий термін перебування в Україні (з 2005 року), завдяки чудовим ходовим якостям і фантастичній надійності, змогла завоювати титул "Народний Мотоцикл".

Невибагливий в експлуатації, дуже надійний, маневрений та економічний міський малокубатурник. Завдяки тяговитому мотору володіє непоганою (як для міста) динамікою і спокійно перевозить двох, розганяючись при цьому до 100 км/год.

Ціна нового мотоцикла — $2200, вживані моделі можна придбати від $1000 (з великим пробігом, 2005 рік) до $1900 (майже без пробігу, 2006 рік).


"Китайці"

Якщо відкинути вбік забобони, і пригадати, що є на світі країна Китай, то витратити ваші "до 3-х у.е." стане набагато легше! Її працелюбні жителі роблять безліч мотоциклів, і повірте, серед цього різноманіття попадаються дуже навіть цікаві екземпляри. Але, як говорять самі продавці китайської техніки, потрібно розуміти, що якість техніки залежить від ціни. Або навпаки?.. Загалом, ці два поняття чітко зв'язані між собою. Як в анекдоті: "Скажіть, а скільки шапок я зможу пошити з цієї шкури? Одну? А якщо дві? Можна? А три можна? І чотири?", а потім: "Так їх же носити не можна, вони крихітні!". Так і в нашому випадку — китайці зберуть вам мотоцикл на будь-яку обумовлену суму! Що, їздити буде не можливо? Ну так. скільки платиш, на ту суму і маєш. Закони ринку! Інтервенція China-циклів не тільки до України, але і в інші країни, вже нікого не дивує, і на сьогодні на наших вулицях стає все більше техніки з Піднебесної, хоча основних гравців на ринку не так вже і багато. У деяких з них співпадають навіть модельні ряди, хоча продаються вони під різними торговими марками. Ми спробуємо представити вам техніку, що потрапляє в даний ціновий діапазон і дамо думки власників такої техніки, котрі від'їздили на ній не один десяток кілометрів. А ви вибирайте — як вам краще витратити ваші гроші.