Випадкова новина

Минулої зими ми вже писали про готовність індійського виготівника мотоциклів Royal Enfield почати випуск «заводського» кафе-рейсера. Схоже, найближчим часом модель Cafe Racer надійде у салони дилерів марки.

Детальніше ...

Корисні посилання
Designed by:

У Португалії пройшов найбільший в світі фестиваль старих моделей мотоциклів

PDF Друк E-mail
17.06.2011 05:15

Ні дня без рекордів для Книги Гіннеса. За таким принципом живе Португалія. Довгі вихідні, що вийшли в результаті національного свята - Дня Камоенса, країна використовує для того, щоб побити якомога більше досягнень, зафіксованих в Книзі рекордів Гінеса.

Останнім став найбільший у світі фестиваль старих моделей двоколісного транспорту. Як повідомив організатор події, директор журналу "Со классикаш" Педру Олівейра, в селищі Фатіма, розташованому в півтора сотнях кілометрів на північ від Лісабона, вдалося зібрати 2310 одиниць вінтажних мотоциклів, моторолерів і мотовелосипедів. "Взагалі-то, ми сподівалися, що вдасться довести цифру до круглої, три тисячі, і реально у Фатімі було більше старої, класичної техніки, але в Гіннесі враховуються тільки ці види", - з жалем пояснив головний редактор.

Попереднє досягнення поставлене в Голландії і протрималося ціле десятиліття. У країні тюльпанів зуміли зібратися разом 1237 власників старих двоколісних транспортних засобів.

Рекорд португальських ентузіастів старих мотоциклів був в ці вихідні не єдиним. У ніч на суботу до Книги рекордів Гіннеса увійшла найбільша страва з в'яленої тріски бакальяу. У місті Елваш, розташованому на південно- сході Португалії, гігантський кулінарний виріб спробували 3134 особи. Попереднє досягнення побите начисто, адже воно складало "всього" 2502 порцій бакальяу.

У маленькій Португалії обожнюють ставити великі рекорди. Всього тиждень тому на центральній Торговій площі Лісабона близько 7 тис молодих португальців взяли участь у наймасовішому уроці дзюдо в історії людства. Цей факт також увійде до наступного видання знаменитої книги.