Випадкова новина

Минулої зими ми вже писали про готовність індійського виготівника мотоциклів Royal Enfield почати випуск «заводського» кафе-рейсера. Схоже, найближчим часом модель Cafe Racer надійде у салони дилерів марки.

Детальніше ...

Корисні посилання
Designed by:

В Австралії для байкерів запропонували запровадити рожеві тюремні роби

PDF Друк E-mail
Автор: Микола ВИШНЯК   
22.10.2013 15:32

Влада австралійського штату Квінсленд запропонували ввести тюремні роби рожевого кольору для засуджених членів байкерських банд. Про це повідомляє агентство France Presse.

Як заявив прем'єр-міністр штату Кемпбелл Ньюман, рожева тюремна уніформа буде "принизлива" для байкерів. "Вони хулігани. Люблять носити страхітливі речі, шкіряні куртки, у них татуїровки, вони носять кольори своїх банд. Ми упевнені, рожевий колір поставить їх в ніякове становище", - сказав Ньюман.

Цю ідею підтримав міністр поліції Квінсленда Джек Демпсі, який додав, що яскраво-рожевий стане хорошою заміною традиційному оливково-зеленому кольору, в який зараз забарвлені австралійський одяг для ув'язнених.

Наскільки серйозні наміри влади запровадити рожеву тюремну форму в Квінсленді і коли це може відбутися, влада штату не уточнила. Також невідомо, передбачається одягати всіх злочинців у форму такого кольору, чи ж тільки членів байкерських банд.

16 жовтня парламент австралійського штату Квісленд схвалив закон, який посилює покарання за різні злочини для учасників байкерських угрупувань. Згідно із змінами, 26 байк-клубів, зокрема Bandidos і Ангели пекла, прирівнюються до злочинних співтовариств, участь в яких є обтяжливою обставиною.

Учасників байкерських банд чекає ув'язнення в створеній спеціально для них в'язниці, умови вмісту в якій будуть жорсткішими, ніж в звичайних пенітенціарних установах.

Також новий закон дозволяє владі штату знищувати мотоцикли засуджених байкерів.

Відзначимо, на початку жовтня австралійська поліція заарештувала 13 людей, конфіскувала зброю, наркотики і близько $50 тисяч готівкою під час облави на байкерський клуб Ангели пекла.

Ангели Пекла є одним з найбільших у світі мотоклубів, що має свої філіали по всьому світу. Проте, поліція розцінює це об'єднання як злочинне угрупування, яке займається продажем зброї і наркотиків. Члени банди неодноразово одержували тюремні терміни.