Випадкова новина

Минулої зими ми вже писали про готовність індійського виготівника мотоциклів Royal Enfield почати випуск «заводського» кафе-рейсера. Схоже, найближчим часом модель Cafe Racer надійде у салони дилерів марки.

Детальніше ...

Корисні посилання
Designed by:

Тюнінгований спортбайк Kawasaki Ninja 250R з турбо Garrett GT12

PDF Друк E-mail
Автор: Микола ВИШНЯК   
08.09.2013 11:37

Багатьом може здатися, що немає ніякого сенсу в глибокому тюнінгу «чвертки», але заради інтересу — цілком гідне заняття. Для прикладу можна розглянути надзвичайно популярний серед новачків спортбайк Kawasaki Ninja 250R з турбо Garrett GT12, захованим під обтічником мотоцикла.

У серійній комплектації японський мотоцикл виробляє всього 25 к.с. (на задньому колесі, звичайно). На першому ж тесті турбірована версія показала 40 к.с. Потім майстри, що працювали з байком, внесли декілька додаткових модифікацій (новий корпус дроселя, система живлення). В результаті потужність збільшилася до 58 к.с. на задньому колесі. Неймовірно! Приріст потужності склав 232%.

На такий мотоцикл бажано встановити якіснішу гуму і нові колеса. Можливо, варто також подумати про модернізацію підвіски і гальмівної системи, і потім можна буде дивитися на здивовані обличчя інших мотоциклістів.