Випадкова новина

Минулої зими ми вже писали про готовність індійського виготівника мотоциклів Royal Enfield почати випуск «заводського» кафе-рейсера. Схоже, найближчим часом модель Cafe Racer надійде у салони дилерів марки.

Детальніше ...

Корисні посилання

 Если вам нравится жаркое анальное или другое видео, то у нас есть все


Designed by:

Що таке квадроцикл?

PDF Друк E-mail
03.10.2011 12:52

КвадроциклКвадроцикл (також званий квадриком, мотовсюдиходом, чотириколісником, ATV (all-terrain vehicle), quad, 4-wheeler) – невеликий відкритий транспортний засіб, призначений для позадорожного використання.

Посадка водія і спосіб управління цими апаратами аналогічні мотоциклам, тільки чотири колеса замість двох додають апарату стійкість і стабільність на низьких швидкостях.

Більшість квадроциклів, як випливає з назви, - чотириколісні, хоча зустрічаються і трьох-, і навіть шестиколісні варіанти. Об'єм двигуна у цих машин найчастіше варіюється в діапазоні від 49 до 950 куб. дм.

Звичайно квадроцикли найчастіше одномісні, рідше двомісні, спосіб посадки у двомісних – як у мотоцикла, один за одним. Але при цьому варто відзначити, що останнім часом все більшого поширення набувають двомісні квадроцикли з паралельним розташуванням сидінь, тобто де водій і пасажир сидять поряд.