Випадкова новина

Минулої зими ми вже писали про готовність індійського виготівника мотоциклів Royal Enfield почати випуск «заводського» кафе-рейсера. Схоже, найближчим часом модель Cafe Racer надійде у салони дилерів марки.

Детальніше ...

Корисні посилання

 проститутки


Designed by:

Снігоходи
Історія снігоходів (частина 2) PDF Друк E-mail
24.10.2011 13:15

Історія снігоходівІнші заповзятливі люди не могли спокійно дивитися на успіхи компанії Bombardier. У Ski-Doo стали з'являтися конкуренти – інші виробники вносили невеликі зміни в конструкцію або дизайн, а в основному майже копіювали першопроходця і випускали вже як власний товар. На хвилі популярності снігоходів росло і число їх виробників. У 1970-х роках снігоходи робили вже більше ста компаній. З 1970 по 1973рр. вони продали близько 2 мільйонів апаратів, а 1971 рік взагалі став рекордним – більше напівмільйона проданих снігоходів. У 1973 тільки Bombardier виготовив вже 1-мільйонний снігохід Ski-Doo. Але такий успіх більше не повторювався. Ейфорія від новизни поступово почала проходити, а рівень популярності снігоходів – знижуватися до розумних меж (планку в 2 мільйони випущених снігоходів Ski-Doo Bombardier подолав тільки у 1993 році).

Читати більше...
 
Історія снігоходів (частина 1) PDF Друк E-mail
24.10.2011 12:12

Історія снігоходівІсторія снігоходів бере свій початок у середині XX століття. Правда, перший патент на винахід транспортного засобу з гусеницею ззаду і лижами спереду був виданий в США ще у 1916 році. Але тоді справа лише патентом і обмежилася. А перші зразки подібної техніки були швидше автомобілями перших моделей, трохи перероблені для пересування по снігу – до коліс просто додавали лижі. До справжніх снігоходів в сучасному розумінні цього слова цим зразкам було далеко. Тим більше, тоді ще навіть гусениць не було. А який снігохід без гусениці!

Їх придумали тільки в кінці 1920-х років в Канаді. Автором винаходу виступив Жозеф-Арманд Бомбардьє, винахідник і бізнесмен з Квебека, що став фактично засновником компанії Bombardier (ще один провідний виробник снігоходів нині).

Читати більше...
 
Що таке снігохід ? PDF Друк E-mail
24.10.2011 11:06

Що таке снігохід і з чим його їдять ?Нині снігоходом прийнято називати маломірний транспортний засіб, що працює на рідкому паливі (бензині) і призначений для пересування по снігу і в окремих випадках по льоду. Переважна більшість снігоходів – одномісні або двомісні. У кожного снігохода є дві направляючі лижі для рулювання і провідна гусениця, що приводиться в рух двигуном. Оснащення кожного снігохода варіюється залежно від його призначення.

Що таке снігохід і з чим його їдять ?

Багато хто з тих, що проживають в московських і аналогічних широтах, сприймає снігохід виключно як розвагу, причому розвагу для людей з високими доходами, адже вартість апарату звичайно вимірюється декількома сотнями тисяч російських рублів.

Читати більше...